top of page

סיורים בירושלים

 ירושלים, עיר של זהב, אמונה, רוח ואדמה קדושה. טומנת בחובה קסם קדום מוכר ונסתר כאחד.

המבקרים בה יוכלו לשוטט בסימטאות בסקרנות ובפליאה, כו כן יוכלו להיכנס לעומק ולהבין את משמעותה והמורכבות של העיר הקדושה בעולם המערבי. 

החברה שלנו ממוקמת בירושלים בעשר השנים האחרונות, במהלכן התמחנו בהכרת העיר ואתריה וחשוב מכל בספורים  ובשבילים המתארים אותה מכל כיוון. כיום אנו חולקים את החוויות האלה עם הלקוחות שלנו. 

יש מגוון רחב של סיורים מרתקים המשלבים קולינאריה ואטרקציות שאותם אנו מציעים, להלן כמה מהם: 

 

קדושה בעיר העתיקה 

ירושלים, עיר הזהב, עיר הנצח, עיר הקודש. העיר הקדושה בעולם המונוטאיסטי. בסיור זה נגלה את סודותיה של העיר העתיקה ירושלים על ידי דילוג בין - 4000 שנות היסטוריה בעקבות מלכים, קיסרים  ונביאים.

 

בסיור זה נבקר באתרים הקדושים ביותר בעולם היהודי, נוצרי ומוסלמי. נבקר בארבעת הרבעים, יהודי, נוצרי, ארמני ומוסלמי. נבקר בכיכר ובית כנסת החורבה,  הר ציון, קבר דוד המלך, חדר הסעודה האחרונה ונניח פתק במקום הקדוש ליהודים וליבה של ירושלים - הכותל המערבי.

 

נצעד בדרכו האחרונה של ישו המכונה ה"ויה דולורוזה" המובילה אל המקום הקדוש והחשוב בעולם הנוצרי - כנסיית הקבר

 נחווה נופים מדהימים מגגות העיר, נלך בסימטאות עתיקות, צרות ומפותלות. נספוג את הריחות והקולות השוק. וכמובן, נטעם ממטעמי העיר העתיקה

 

11888121_1624099734546526_2689752191431068164_n.jpg

קבר הנביא שמואל 

 

נבי סמואל, קברו של הנביא שמואל, הוא אתר מדהים ביופיו עם נוף פנורמי להרי יהודה. בשנה האחרונה הונגשה למטיילים החפירה הארכאולוגית המרתקת באתר הכוללת שרידים רבים מימי המכבים והצלבנים. בטיול נשמע את סיפורו המיוחד של שמואל הנביא והקשר בינו למלחמת ששת הימים. טיול מדהים באתר פחות מוכר.

NebiSamuel2.jpeg

סיור קולינאריה בשוק מחנה יהודה

סיור טעימות מטורף בשוק הישראלי והקוסמופוליטי ביותר בארץ. 

נטעם ממגוון מאכלים מכל ארצות העולם אותם הביאו יושבי ירושלים בהגיעם לשכונות הירושלמיות. 

 

 המטיילים בין דוכני השוק הפתוח הגדול ביותר במדינה ייפגשו עם הירושלמים ה"עתיקים" ו"המודרניים", יחד נצעד בין באסטות הירקות, הפירות, התבלינים, המתוקים, הכבושים והמלוחים.

 

נחווה את התושבים אשר קונים מצרכים לצד שפים מקומיים אלה קונים תוצרת טרייה למסעדותיהם שממלות את השוק.

במהלך הסיור נטעם מיצים מרפאים, תבלינים איראניים, מאכלים כורדים, גאורגים, איטלקים, עיראקים, ישראלים, יפנים ועוד מבחר רב שאותו נבחר יחד תוך כדי תנועה. 

בואו רעבים וסקרנים.. כדאי לכם! 

1499576_10152436657446501_2002576944_n.jpg

טלביה והמושבה הגרמנית 

טלביה היום, כבראשית ימיה בתחילת המאה ה 20, נחשבת לשכונת יוקרה ופאר, בה מתגוררים אקדמאים, עולים אמידים מארצות הברית ואירופה ודיפלומטים זרים.

אם חשבתם שכבר ראיתם הכל בירושלים- זה הטיול עבורכם.

 

בטיול נשוטט בין השכונות היפות והיוקרתיות בירושלים: טלביה והמושבה הגרמנית, נחווה את תחילתה של ירושלים הקוסמופוליטת דרך סיפורי המקום, הדיירים, המבנים המפוארים והשינויים בהרכב השכונה לארוך השנים.

במהלך הסיור נבקר גם במשכן הנשיא ומעון ראש הממשלה ובמוסדות שונים - תיאטרון ירושלים, המוזיאון לאמנות האסלאם והמנזר של המסדר הקפוצ'יני

b7f3ade3ee36e3966e4e44ed3d76d1ff.jpeg

רחוב הנביאים

בשלהי המאה ה-19 החלה תנועה של תושבים חוצה  אל מעבר לחומות העיר העתיקה. רחוב יפו, אשר היה עורק התחבורה הראשי של ירושלים היה מוקד ראשוני, גם רחוב הנביאים משך אליו מתיישבים חדשים יהודים ונוצרים מכל העולם.

 

מהשער החדש של העיר העתיקה נשוטט בין המתחמים המרהיבים של האימפריות האירופיות מהמאה ה- 19: צרפתים ורוסים, אנגלים וגרמנים, איטלקים ואתיופים. נבין את סיפורה של ירושלים ושל התנועה הציונית שניתבה את דרכה בין כוחות ענקיים עד להקמת מדינת ישראל.

במהלך הסיור נבקר באתרים ייחודיים כמגרש הרוסים, בית אליעזר בן יהודה, בכנסייה האתיופית הייחודית,  בית הרב קוק, בית טיכו רופא העיניים האדיב, בית תבור האגדי אשר תוכנן על ידי האדריכל המפורסם קונרד שיק, בתי חולים וחצרות מיוחדים.

jerus22.jpeg

הרודיון -סיור בעקבות הורדוס הגדול חייו וקבורתו

בקבר הגדול במדינה כבר ביקרת ? 

לאחר עשרות שנים של חיפושים על ידי טובי הארכאולוגים בארץ נמצא הקבר של מהנדס הביניין המפורסם ביותר בתולדות עמנו.

המלך הורדוס אשר נהג לקרוא תיגר ולנסות ולהעפיל על איתני הטבע. הוא הבנאי הגדול בהסטורית העם היהודי, בנה את אחד המבנים הנועזים בעולם הקדום. כאן, בפסגת ההר המלכותי בגבול מדבר יהודה, ביקש המלך הורדוס להיקבר, בואו להתרשם מהפלא האדריכלי ומהאנקדוטות המרתקות של הרודיון והורדוס הגדול

93d8ca823d1c1e5e9396da17c15fa792.jpeg
Image by Torbjorn Sandbakk
Group-2.png

מעוניינים בפרטים על הטיול?
050-5834675 השאירו פרטים למטה או התקשרו

bottom of page