top of page

טיולי מדבר

מדבר זה לא היעדרם של בני-אדם, אלא נוכחותו של אלוהים

קרלו קרטו

 

אמרו על המדבר כל כך הרבה, אולי כי המדבר מדבר בעצמו או כי המדבר זה מקום טוב לאבד או למצוא את עצמך. בשבילי המדבר תמיד יהיה מקום מחבק אשר יקבל אותי כמו שאני בזרועות פתוחות ואופק פתוח לרווחה. ללא מעצורים וללא גבולות. 

אולי כי במדבר מצאתי את אהבת חיי
 

אנחנו רוצים להזמין אתכם למגוון סיורים ופעילויות שיהממו אתכם כל הדרך הביתה על כביש 40. נחווה את הטבע במלוא עוצמתו, ההרים הרכסים, הבקעות ונווי המדבר. הדממה האמיתית, זו שהיא כשתיקה רועמת תספר לנו את סיפוריה ואת עוצמותיה

נבקר באתרים ארכיאולוגיים מרשימים וידועים בקנה מידה עולמי, באתרי טבע יחודיים, טיולי זריחה ושקיעה, מפגשים עם אנשים ובעלי חיים, חוות בודדים וטעמים. 

וכמובן סיפורים על בן גוריון  ואגדות בדואיות עתיקות יומין, ביקור האתרים חקלאיים המציגים טכנולגיות מרשימות אשר יפתיעו אתכם כל פעם מחדש
 

מצדה עין גדי וים המלח

אחד הטיולים האהובים עלינו, טיול המשלב את אחד מהאתרים ההסטורים עם הנופים והסיפורים הכי עוצרי נשימה בארץ. 
מצדה שהיתה ארמונו המפואר של המלך הורדוס  הגדול, עם בתי מרחץ ובריכות שחייה בלב מדבר יהודה, והפכה למעוזם האחרון של אחרוני המורדים נגד הרומאים, והיתה לזירת ההקרב מהמרתקות בעולם. היום הינה אתר תיירותי מהמרשימים בארץ. 
לאחר מכן נבקר בנווה מדבר מהיפים ביותר, מסלול הליכה בין פלגי מים ומפלים של קסם המרעננים את הגוף והנפש. שם נשמע מה עשה שם דויד המלך ומדוע המפל הגדול בעין גדי נקרה על שם דוד המלך. 
ונסיים ברחצה קסומה במימי ים המלח המרפאים. 

מדבר -ים המלח.jpg

מפגש ואירוח בדואי אותנתי

יש חוויה בדואית, ויש אירוח בדואי אמיתי אותנתי וייחודי - אנחנו רוצים הפגיש אתכם עם עולם ייחודי וצוהר לחיי הנוודות הבדואים שכמעט ונעלמים. ב'כפר הנסתר' שבדרך למצפה רמון, אנחנו מציעים מפגש ייחודי ומרתק עם סלמאן.
המפגש מתקיים בכפר הבדואי בו סלמאן מתגורר עם משפחתו,
במהלך המפגש, מסביב למדורה, סלמאן מספר על עצמו, על הכפר ועל אורח החיים הבדואי.
תוך כדי הוא מדגים אפייה של לחם בגחלים - 'ליבה',
ומוגשת ארוחת 'מדפונה' (עופות צלויים באדמה מתחת לגחלים, מוגש עם אורז תבשיל ירוקת ותוספות נוספות).

סלמאן - שלהם.jpg

עין עבדת ועבדת הנבטית

בואו לסיור שמשלב בין טבע מרהיב, נווה מדבר בלב בקעת צין ואחד מהאתרים האריכאולוגיים המרתקים בארץ. 
כאן בעבדת ישבו הנבטים, אנשי המדבר אשר יספרו לנו את סיפורם של דרכי הבשמים, טכנולוגית המים הקדומה ויספרו לנו את סודה של הסלע האדום הלו הוא פטרה. איך חצו הנבטים את המדבר ומה הנפל בגורלם? 

מדבר - עין עבדת.jpg

טיולי ג'יפים מודרכים

מוכנים לקבל הרגשה אמיתית של המדבר? קפצו על ג'יפ 4על4 לשעתיים מרגשות של חקר מדברי באחד המקומות הכי מעוררי השראה בכל ישראל. צאו לרכיבה מרגשת בנוף ללא תחרות באווירה ראשונית גיאולוגית ייחודית. ממכתש רמון, דרך בקעת צין, לשדה בוקר. האופק פתוח לפניכם

ג'יפים.jpg

טיול אופניים במצוק הצינים

אוהבים לרכב על אופניים? רוצים חווית רכיבה ברמה קלה לכל המשפחה אבל באחד הנופים המרשימים ביותר בארץ? 
בואו לשמוע את סיפורו של המדבר, בזמן ששיערכם מתבדר לו ברוח הנעימה של מצוק הצינים! הרכיבה תצא  ממדרשת בין גוריון לאורך מצוק הצינים. נשמע על דרך צינור הנפט, שדה בוקר ובן גוריון וכמובן סיפורים של מקומיים :)  ונסיים בשייק\גלידה צוננת בלב העיירה הכי נחשקת במדבר. 

מדבר - נחל צין.jpg

טיולי ג'יפים מודרכים

מוכנים לקבל הרגשה אמיתית של המדבר? קפצו על ג'יפ 4על4 לשעתיים מרגשות של חקר מדברי באחד המקומות הכי מעוררי השראה בכל ישראל. צאו לרכיבה מרגשת בנוף ללא תחרות באווירה ראשונית גיאולוגית ייחודית. ממכתש רמון, דרך בקעת צין, לשדה בוקר. האופק פתוח לפניכם

ג'יפים.jpg
Image by Torbjorn Sandbakk
Group-2.png

מעוניינים בפרטים על הטיול?
050-5834675 השאירו פרטים למטה או התקשרו

bottom of page